В міському палаці шлюбів черга на одруження

15.07.2005, 12:07 Просмотров: 967
Нещодавно відремонтоване приміщення відділу реєстрації актів цивільного стану сьогодні переживає наплив бажаючих одружитися влітку, каже директор РАЦСу Валентина Борщ. За словами пані директорки, пік одружень припадатиме на липень і серпень. “Ми тепер реєструємо подружжя не лише по суботах, а й пропонуємо їм одружуватися по п'ятницях. Якщо кількість бажаючих одружитися зростатиме, ми почнемо реєструвати молодят, за їх бажанням, і в середу.

Нещодавно відремонтоване приміщення відділу реєстрації актів цивільного стану сьогодні переживає наплив бажаючих одружитися влітку, каже директор РАЦСу Валентина Борщ. За словами пані директорки, пік одружень припадатиме на липень і серпень. “Ми тепер реєструємо подружжя не лише по суботах, а й пропонуємо їм одружуватися по п'ятницях. Якщо кількість бажаючих одружитися зростатиме, ми почнемо реєструвати молодят, за їх бажанням, і в середу. А наразі всі суботи серпня вже розписані з ранку і до 16-ї години”, - каже Валентина Борщ.
За її словами, до міського палацу шлюбів приїздить велика кількість молодят із сіл, які перші хвилини спільного життя мріють розпочати у красивому приміщенні. І кременчужани, згідно з законом, не можуть їм у цьому відмовити. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх