Стало выдомо, що...

4.02.2010, 15:59 Просмотров: 1 909

…школярі поїдуть до Індонезії..

Щоправда, така можливість буде лише у двох учнів школи №3. А от у кого саме – визначаться на конкурсі, оголошеному  послом Індонезії в Україні. «Змагання-тест» включатиме питання з історії, культури та звичаїв Індонезії.

- Ми намагатимемося, щоб така можливість була як у дівчаток, так і у хлопчиків, – сказала пані посол, що побувала із візитом у школі №3. Нагадаємо, що у цій школі створений  центр дитячої дипломатії «Індонезія-Україна».

…кременчужан ще не запросили на вибори. За законом, запрошення на вибори Президента дільничні комісії мали рознести виборцям не пізніше, ніж за тиждень до голосування – тобто до 1 лютого. Однак і 2 лютого запрошень не було. Як пояснив Микола Ковган, голова окружної виборчої комісії, ЦВК вчасно не надіслала бланків запрошень. 2 лютого окружком якраз очікував на бланки. «Але я не впевнений, що за ці дні запрошення встигнуть рознести усім», - каже Микола Ковган і радить виборцям йти голосувати, не очікуючи запрошень.<!-- http://www.telegraf.in.ua/kremenchug/2010/02/04/stalo-vidomo-scho-_8513.html -->
 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх