Закордонні паспорти не видають уже місяць

4.02.2010, 12:28 Просмотров: 1 106
А пластикові водійські права замінили паперовими.

Українцям із 29 грудня не видають закордонні паспорти і пластикові водійські права: закінчилися бланки. Як кажуть у відділі громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб та у МРЕО, через конфлікт з урядом консорціум ЄДАПС зупинив виготовлення цих документів.

– Ми не приймаємо документи на виготовлення термінових закордонних паспортів взагалі. Для оформлення паспорту у звичайному режимі, документи приймаються, але ми попереджаємо, що не гарантуємо його отримання у визначений термін. Зараз закордонні паспорти можуть отримати лише ті люди, які здали документи на їх виготовлення ще до 8 грудня, – каже начальник відділу ВГІРФО міськуправління міліції Тетяна Печериця.

– Можливо, незабаром дозволять оформляти закордонні паспорти не з пластиковою сторінкою, а паперовою, на яку наклеюватимуть фотографію, – додає начальник обласного ВГІРФО Роман Бурнаховський.
Таким чином вже вийшли із подібної ситуації у ДАІ, і тепер видають замість пластикових прав – паперові.

– Ми видаємо ці документи, як колись, в паперовому вигляді. Люди розуміють ситуацію, – пояснює начальник МРЕО Андрій Мудрий.

Нагадаємо, що МВС обіцяє вирішити питання із закордонними паспортами найближчим  часом. Міністерство збирається оголосити конкурс на виготовлення полікарбонатної сторінки для закордонного паспорту, бо вважає, що концерн ЄДАПС, який їх друкує,  просить за виготовлення завищену ціну.

Зараз в Україні у черзі за документами налічується вже близько 100 тисяч чоловік. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх