Стало відомо, що...

21.01.2010, 16:36 Просмотров: 1 120
…маршрутки №17 більше не курсуватимуть біля льотного коледжу по вулиці Гоголя..

Їх шлях у центрі міста пролягатиме по вулиці Перемоги, Коцюбинського, Красіна. Адже саме такий маршрут затверджений мерією. Повз льотний коледж перевізник возив пасажирів за власним бажанням. Скаргу на це до виконкому надало керівництво льотного коледжу. У відділі транспорту вирішили її задовольнити.


... у трьох пунктах Кременчука можна зареєструватися на участь у тестуванні. Як повідомив начальник міського відділу освіти Геннадій Москалик, реєстрація на тестування відбувається до 31 березня в школах № 10, 20 та педучилищі. Він також додав, що останній дзвоник пролунає 31 травня. Такі плани має Міносвіти та науки України. Також цього дня має відбутися бал медалістів, а випускники отримають атестати. Щоправда, ця дата ще остаточно не затверджена.


... хворих на пневмонію меншає. Начальник міського відділу охорони здоров’я Валерій Литвиненко розповів, що кількість тих, хто хворіє на пневмонію, менша порівняно із пацієнтами, яких виписують з лікарень. Він також додав, що ГРВІ відступає від Кременчука – кількість хворих зменшується. В санстанції зазначили, що Кременчук на кінець минулого тижня не досяг до епідпорогу 7,6%.


…посол Індонезії поговорить із мерією про встановлення гонгу Миру.  Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рохадіат наше місто чекає 27 січня. Візит триватиме до 29  січня, і за цей час у Кременчуці знов піднімуть питання встановлення гонгу Миру у парку Миру. Пані посол зустрінеться із цього приводу із керівництвом міста, та побуває на місці, де його збираються встановити. Також вона відвідає  ХК «АвтоКрАЗ» і зустрінеться зі школярами. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх