«Пацан сказал – пацан сделал»

21.08.2009, 11:23 Просмотров: 890
У Центрі ранньої реабілітації дітей-інвалідів таки почався ремонт. Реабілітаційний блок мають відкрити 31 вересня..

«ТелеграфЪ» із задоволенням повідомляє, що серед кременчуцьких депутатів таки є громадяни, які дотримують слова. Три тижні тому ми розповіли, що на сесії 28 липня кременчуцькі депутати відібрали у Центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів 395 тисяч гривень, необхідних для завершення багаторічного ремонту, і передали їх на будівництво стадіону. Але депутат міськради Шевчук пообіцяв, що його підприємство «КременчукЖитлобуд» за кошти, додатково виділені супермаркетом «Білла», все-таки завершить ремонт реабілітаційного блоку Центру.

Пан Шевчук дотримав слова. Будівельні роботи тривають другий тиждень. І невдовзі мають завершитися. Як повідомила директор Центру Надія Колесник, найбільше її тішить, що робітники не п’ють на роботі. Значить, можна сподіватися на пристойну якість. 
Також ремонтом Центру займаються працівники підприємства «Добробит». За розпорядженням міського голови пана Глухова, вони мають привести до ладу фасад старої будівлі, пофарбувати та відремонтувати балкони, які «сиплються» прямо на голови перехожих, та – головне – зробити щось таке зі старою каналізацією, щоб вона згодом не затопила новенький гарненький відремонтований блок.
А цей паркан – типова бочка (а не ложка) дьогтю в оптимістичній історії про ударний ремонт. На місці паркану невдовзі збудують теж Центр – тільки бізнесу та дозвілля. Його автомобільна парковка виходитиме прямісінько на вікна реабілітаційного блоку дитячого Центру. Директор Центру реабілітації для дітей-інвалідів пані Колесник зверталась до депутата міськради пана Холода, який опікується будівництвом розважально-бізнесового Центру. Просила, щоб допомогли хоча би зробити пристойний вхід до реабілітаційного блоку. Пан Холод наче обіцяв. На жаль, ця обіцянка не виконана.

До речі, на землі, де виросте бізнес-центр, планувалося зробити відкритий трек для інвалідів-колясочників. Щоб вони вчилися там долати перешкоди та звикали нормально реагувати на дещо нездорову увагу перехожих. На жаль, у Кременчуці бажання депутатів виконуються набагато частіше, ніж бажання інвалідів. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх