Депутати ревізують парк «Придніпровський»

11.01.2010, 15:54 Просмотров: 1 083
Депутати раптом надумали поцікавитися господарською діяльністю КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровський». Створена спеціальна комісія. Звіт директора парку призначений на 18 січня..

Особливо цікавляться коштами від оренди об’єктів

12 січня у виконкомі відбулося засідання спеціальної комісії, створеної для перевірки діяльності комунального підприємства «Парк культури та відпочинку «Придніпровський». Перевірку діяльності КП ініціювала депутат Ольга Гежа на минулій сесії міськради. Група депутатів її підтримала. Пані Гежа звинуватила директора парку Валентину Бугаєць в бездіяльності. Після цього пані Бугаєць написала заяву про звільнення за власним бажанням. Але потім передумала.

Під час засідання комісії Ольга Гежа проявила особливий інтерес до фінансової та господарської діяльності комунального підприємства. Її цікавило, кому належать паркові споруди (павільйони, атракціони, кафе, тир) та скільки коштів отримано від їх оренди.  Віце-мер Василь Хоменко доповів, що всі споруди знаходяться на балансі КП «Парк культури і відпочинку« Придніпровський» і здаються орендарям (посезонно). Гроші від оренди йдуть на обслуговування парку, проведення масових заходів та зарплату працівникам КП. Крім того,  парку в минулому році було виділено 70 тисяч гривень із бюджету, але це не покриває всі витрати на його утримання – лише енергоносії, доповнив Володимир Кондрашов, начальник управління культури. Що стосується інвесторів, то зараз вони у парк не поспішають – питання, яке активно обговорювалося у виконкомі торік щодо того, аби віддати парк у оренду «зависло».  А він – і сьогодні без коштів.

18 січня Валентина Бугаєць відзвітує перед комісією, яка збереться на повторне засідання. До цього депутати ознайомляться з документацією, у тому числі фінансовою. А до 20 січня комісія підготує свій звіт. Його планується заслухати на сесії міськради.

«ТелеграфЪ» поцікавився у депутата Ольги Гежі, чому саме зараз вона підняла питання про парк. Може, має на прикметі нового інвестора? Або директора? На що була відповідь:

– Не задавайте провокаційних питань. Я за те, щоб реанімувати парк.

Від редакції. Що ж, почекаємо, кого запропонують депутати на роль «реаніматора» парку. Навряд чи у цьому не замішані бізнес-інтереси. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх