Кременчуку допоможуть удосконалити управління місцевим бюджетом

13.07.2005, 14:07 Просмотров: 1 090
Шостого липня у Києві в Президент-готелі “Київський” відбулася церемонія підписання Угоди про співпрацю по проекту “Реформа місцевих бюджетів в Україні” між міськими головами 30 міст України ( серед яких Київ, Дніпропетровськ, Харків, Тернопіль, Ужгород, Кременчук та інші) з Агенцією США з міжнародного розвитку USAID. За даними прес-служби виконкому, від Кременчука угоду підписав міський голова Микола Глухов.
Основним видами діяльності Проекту буде проведення навчання і надання технічної допомоги містам-учасникам з метою підвищення кваліфікації керівників місцевого самоврядування у сфері бюджетування та управління фінансами. Зокрема, їх навчатимуть формуванню й виконанню програмно-цільових бюджетів, здійсненню багаторічного планування капітальних інвестицій, складанню прогнозів доходів і видатків місцевого бюджету, проведення систематичного аналізу й оцінки місцевих бюджетів, збільшення прозорості бюджету і заохочення участі громадян у місцевому бюджетному процесі.

Шостого липня у Києві в Президент-готелі “Київський” відбулася церемонія підписання Угоди про співпрацю по проекту “Реформа місцевих бюджетів в Україні” між міськими головами 30 міст України ( серед яких Київ, Дніпропетровськ, Харків, Тернопіль, Ужгород, Кременчук та інші) з Агенцією США з міжнародного розвитку USAID. За даними прес-служби виконкому, від Кременчука угоду підписав міський голова Микола Глухов. Основним видами діяльності Проекту буде проведення навчання і надання технічної допомоги містам-учасникам з метою підвищення кваліфікації керівників місцевого самоврядування у сфері бюджетування та управління фінансами. Зокрема, їх навчатимуть формуванню й виконанню програмно-цільових бюджетів, здійсненню багаторічного планування капітальних інвестицій, складанню прогнозів доходів і видатків місцевого бюджету, проведення систематичного аналізу й оцінки місцевих бюджетів, збільшення прозорості бюджету і заохочення участі громадян у місцевому бюджетному процесі. Крім того, Проект надасть допомогу профільним комітетам Верховної Ради з підготовки, аналізу й удосконалення законопроектів, які впливають на фінансову автономію органів місцевого самоврядування. Окрім цього, у межах проекту передбачено підготувати навчальний посібник «Управління міським бюджетом за програмно-цільовим методом» та практичний посібник. Спеціально розроблена бюджетна модель забезпечить спеціалістів бюджетних відділів автоматизованою системою складання бюджету за програмно-цільовим методом на 2006 рік. В цілому проект розрахований на три роки і охопить всього 130 міст, Кременчук потрапляє у перший рік його реалізації. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх