Бюджетникам затримують зарплати

10.10.2009, 21:42 Просмотров: 1 830
Причина – місто не виконує бюджет, вже на 15 мільйонів.

У місті почали затримувати платню бюджетникам на п‘ять-шість днів, така сама ситуація виникне наступного тижня і з авансом. Кременчук просить позичку у держави. Мер налаштований судитися з Мінфіном, якщо грошей не дадуть.

За терміном виплат, вони мають отримувати гроші до 30 числа кожного місяця. Проте зарплату вчителям у міському бюджеті ледь нашкребли, щоб видати її напередодні професійного свята, яке відзначали минулої неділі. У той же час працівники дитсадків, медики та працівники культури змушені були чекати 5-6 днів.

– 13 жовтня ми вже маємо розпочати виплату авансу. Та щоденні надходження до бюджету дуже малі: усього 600-700 тисяч гривень, тоді як нормальна цифра для нашого міста це мільйон. Тож ми не встигнемо назбирати всю суму, необхідну для вчасної виплати, - розповідає Тетяна Тетьоркіна, начальник бюджетного відділу міськфінуправління.

У вересні місто просило позичку з Держбюджету в сумі 13 млн грн. Проте держава погодилася дати тільки 800 тисяч, за умови, що Кременчук одразу поверне півмільйона – як недоплачені у держбюджет податки. Фактично місту залишалося тільки 400 тисяч, і мер Микола Глухов прийняв рішення не брати таку куцу позичку.

Губернатор Валерій Асадчев звернувся до прем‘єра Юлії Тимошенко із проханням виділити позичку Кременчуку у сумі необхідних 15 мільйонів.

Зі свого боку, міська влада сповістила Мінфін телефонограмою про те, що змушена затримувати зарплати. А мер заявив, що судитиметься з Мінфіном, якщо держава не виконує своїх зобов‘язань.

Шостого жовтня Мінфін запропонував нам повторно збирати пакет документів на отримання позички, – розповіла Тетяна Тетьоркіна. – Проте позов готують юристи, зупинимо це тільки тоді, коли у бюджет надійдуть 15 мільйонів, яких нам не вистачає. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх