Кременчужани зможуть побачити у телескоп Місяць та Юпітер

22.10.2009, 19:51 Просмотров: 1 276
Телескоп стоятиме просто неба на річковому вокзалі 24 жовтня.

Усі бажаючі зможуть подивитись на ці небесні об’єкти у телескоп, який стоятиме просто неба, на річковому вокзалі 24 жовтня з 19.00 до 21.00. Такий захід влаштовують у нашому місті вже вдруге. Це пов’язано з тим, що у 2009 році в усьому світі відзначають пам’ятну дату: 400 років тому Галілео Галілей зробив свої найвизначніші відкриття. Кременчук приєднався до світової акції:

– У цьому році ювілей: 400 років відтоді, як у 1609 році Галілео Галілей спрямував свій телескоп у небо і зробив свої визначні відкриття. Згідно із його щоденниками, найбільше відкриттів було зроблено наприкінці жовтня. Із допомогою телескопу він побачив, що Місяць – не гладка куля, на ньому є кратери та гори. Побачив супутники Юпітера, плями на Сонці, яке до цього вважалось непорочним, а також кільця Сатурна, – розповідає організатор акції у Кременчуці, любитель астрономії Олексій.

Він додає, якщо минулого разу кременчужани могли роздивитись у телескоп Місяць та Сатурн, то тепер їм покажуть Місяць та Юпітер. Щоправда, зіпсувати «зірковий перегляд» може негода. Якщо небо буде у хмарах, демонстрацію небесних тіл перенесуть на суботу, 25 жовтня. 
Автор: yaremko
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх