Анатолій Кукоба просить втрутитися

7.07.2005, 20:07 Просмотров: 1 311
 
        Як свідчить моніторинг цін, проведений головним управлінням  економічних і соціальних питань виконавчого комітету міської ради,   вартість  цукру  протягом останньої декади червня  та початку липня в торгівельній мережі зросла в середньому на 20-27 відсотків і   досягла   в основних торговельних організаціях від 4,81 до 4.99 грн. за кілограм,  на продовольчих ринках від 4.

 

        Як свідчить моніторинг цін, проведений головним управлінням  економічних і соціальних питань виконавчого комітету міської ради,   вартість  цукру  протягом останньої декади червня  та початку липня в торгівельній мережі зросла в середньому на 20-27 відсотків і   досягла   в основних торговельних організаціях від 4,81 до 4.99 грн. за кілограм,  на продовольчих ринках від 4.40 до 4.60 грн. за кілограм.  Водночас знижувалася його реалізація. Так,  якщо в  магазинах СП “Універсам-Полтава”  за період з 1 по 10 червня поточного року, коли роздрібна ціна  на цукор становила 3.82 грн./кг було реалізовано 1230 кг цукру, то  з 24 червня по  4 липня при вартості цукру 4.87 грн./кг продано тільки 820  кг.

        За даними Асоціації “Полтавацукор”  на  8 діючих цукрових заводах області  ще знаходяться  значні  партії цього цінного продукту,  загальні обсяги яких станом на 25 червня  коливалися  в межах 17 – 20 тисяч тонн.  Однак, як з¢ясувалося, основні його запаси належать  власникам заводів,  котрі  проживають  за межами області  і згоди на реалізацію цукру не дають, окрім керівництва Лохвицького цукрового заводу. Але  за  умов не вигідних для  підприємств роздрібної торгівлі при яких  загальна вартість цукру значно перевищуватиме  ціну,  що  на даний час пропонують посередники.

        Враховуючи вище наведені факти, народний депутат  України Анатолій Кукоба  звернувся до Прем¢єр – міністра України Юлії Тимошенко, голови Верховної Ради Володимира Литвина, голови обласної державної адміністрації  Степана Бульби з проханням  в рамках чинного законодавства вжити  ефективних заходів, щодо   подолання  в країні з проблем  на ринку цукру, як одного з основних  продуктів харчування,  що дало б можливість  наблизити  його вартість  до показників купівельної спроможності абсолютної більшості населення області й України.

         Тим часом   до всіх організацій, які здійснюють в місті реалізацію цукру,  доведені настійні вимоги щодо дотримання граничних рівнів  торговельних надбавок при реалізації  цукру, а саме 15 відсотків до оптово- відпускної ціни товаровиробників. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх