Розпивати спиртне на вулицях планують заборонити

1.07.2005, 11:07 Просмотров: 2 165
Міліція ініціюватиме рішення влади про заборону споживання алкоголю у громадських місцях і, особливо, контролюватиме продаж та споживання пива і спиртного молоддю..

Начальник Полтавського обласного управління внутрішніх справ, генерал-майор міліції Богдан Керницький виступатиме з ініціативою перед обласною радою та радами на місцях з пропозицією прийняти суворе рішення про заборону споживання спиртного у громадських місцях. Крім того, міліціянти наполягатимуть на суворому контролі продажу неповнолітнім пива, напівалкогольних та алкогольних напоів. За словами Керницького, напівалкогольні вироби можна продавати молоді після 18 років, а алкогольні – після 21 року.
“Чому ми караємо водія, який іде з запахом спиртного, а дозволяємо молоді пити? Чому дозволяємо пити у скверах, на вулицях? Згадайте радянські часи. Раніше такого не було і нам слід повернутися до того”, - каже Богдан Керницький.
Своїм підлеглим начальник обласної міліції наказує приділити цьому питанню якнайбільше уваги, а батькам нагадує, що дітей, які пиячитимуть, правоохоронці забиратимуть до дільниць. На батьків буде складено протокол, а адмінкомісії при райвиконкомах накладатимуть штрафи. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх