З Полтавської області спрямовані автомобільні вишки й автокрани з екіпажами рятувальників на Дніпропетровщину, де в суботу сталося лихо

14.10.2007, 21:10 Просмотров: 1 157
З Полтавської області спрямовані автомобільні вишки й автокрани з екіпажами рятувальників на Дніпропетровщину, де в суботу сталося лихо: 10 людей загинули й 16 госпіталізовані у результаті вибуху побутового газу 13 жовтня близько 11:00 у 10-поверхому житловому будинку Дніпропетровська. Від вибуху постраждало 8 будинків на вул. Мандриківській, Переяславській і вул. Набережній житлового масиву "Перемога", де відключили газ і електроенергію.

З Полтавської області спрямовані автомобільні вишки й автокрани з екіпажами рятувальників на Дніпропетровщину, де в суботу сталося лихо: 10 людей загинули й 16 госпіталізовані у результаті вибуху побутового газу 13 жовтня близько 11:00 у 10-поверхому житловому будинку Дніпропетровська. Від вибуху постраждало 8 будинків на вул. Мандриківській, Переяславській і вул. Набережній житлового масиву 'Перемога', де відключили газ і електроенергію. 5,2 тис. будинків Днупропетровська залишилися без газу. Нині тривають пошуково-рятувальні роботи з розбору завалів, уточнюються списки жителів будинків. АТ 'Дніпрогаз', що забезпечує газом споживачів Дніпропетровська, пояснює вибухи побутового газу в житлових будинках міста різким підвищенням тиску в мережі і називає імовiрною причиною вибуху газу несправність газорозподільного пункту: заводський брак, людський фактор або втручання третіх осіб у систему газопостачання. Триває й внутрішнє розслідування, чому люди не могли додзвонитися в аварійну газову службу '04', де того дня працював найдосвідченіший диспетчер. Зокрема, співробітники СБУ вилучили жорсткий диск, на якому фіксувалися всі дзвінки служби '04'. На сьогодні на об'єктах міськгазу Дніпропетровська працюють 600 співробітників, які обстежать 5520 абонентів, відключених від газу. У найкращому разі подачу газу для всіх цих людей відновлять о 12:00 у понеділок. 'Дніпрогаз' вважає, що на сьогодні газові мережі дуже зношені, але самостійно міськгаз не має права ні на їхню заміну, ні на їхнє прокладання. Це повинен зробити власник газових міських мереж Дніпропетровська - Фонд держмайна. Тим часом, досі не встановлено місцеперебування 21 людини, які могли бути у квартирах зруйнованого вибухом будинку, тобто кількість жертв може зрости. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх