Операція "Фірма"

12.10.2007, 14:10 Просмотров: 1 301
Робота податкової міліції спрямована на попередження протиправної діяльності та залучення до юридичної відповідальності організаторів злочинних схем, а також на відшкодування завданих державі збитків за рахунок реально діючих підприємств - замовників послуг з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов язань.
У вересні ході проведення оперативно-розшукових заходів в рамках операції "Фірма" співробітниками відділу податкової міліції Кременчуцької ОДПІ було виявлено та припинено діяльність конвертаційного центру, який здійснював свої махінації під "притулком" однієї з філій банку в місті Кременчук. Злочинне угрупування було створене на базі приватного підприємства "К", директором якого є 35-річний мешканець міста М.
Діяльність конвертаційного центру полягала в тому, що контрагенти - замовляли готівку у громадянина М, обумовлюючи при цьому процентну ставку переводу безготівкових коштів у готівку або "транзиту" грошових коштів.

Робота податкової міліції спрямована на попередження протиправної діяльності та залучення до юридичної відповідальності організаторів злочинних схем, а також на відшкодування завданих державі збитків за рахунок реально діючих підприємств - замовників послуг з конвертації коштів та мінімізації податкових зобов язань. У вересні ході проведення оперативно-розшукових заходів в рамках операції 'Фірма' співробітниками відділу податкової міліції Кременчуцької ОДПІ було виявлено та припинено діяльність конвертаційного центру, який здійснював свої махінації під 'притулком' однієї з філій банку в місті Кременчук. Злочинне угрупування було створене на базі приватного підприємства 'К', директором якого є 35-річний мешканець міста М. Діяльність конвертаційного центру полягала в тому, що контрагенти - замовляли готівку у громадянина М, обумовлюючи при цьому процентну ставку переводу безготівкових коштів у готівку або 'транзиту' грошових коштів. Громадянин М користуючись своїм службовим становище директора приватного підприємства 'К', з метою підтвердження власних витрат та формування податкового кредиту в бухгалтерському та податковому обліку підприємства, використовував первинні документи фіктивних суб'єктів господарської діяльності з ознаками підробки. В ході обшуку на підприємстві 'К' вилучено первинні документи з ознаками підробки, що належали 5 фіктивним підприємствам, готівкові кошти в сумі 30 тис. грн., заблоковано розрахунковий рахунок. За фактом використання завідомо підроблених документів службовими особами приватного підприємства 'К' порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбачених ч. 3 ст. 358 Кримінального Кодексу України. На даний час проводиться подальша перевірка. Штаб ВПМ Кременчуцької ОДПІ 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх