Міський голова Полтави отримав найвищу оцінку роботи

10.10.2007, 13:10 Просмотров: 947
В дев’ятому номері журналу «Народний депутат» за вересень поточного року опубліковані результати опитування населення України щодо рейтингу міських голів. Згідно з опитуванням, на особистий рейтинг міського голови найбільше впливають такі чинники, як виконання ним передвиборних обіцянок, прозорість та відкритість у прийнятті рішень, підтримка з боку населення, ефективність управління міським господарством та рівень організації роботи з міською радою та виконавчими структурами.
За десятибальною шкалою найвища оцінка роботи міського голови зафіксована в Полтаві (6,8 десятих бала). Міста, де проводилося опитування, журналом умовно поділено на групи.

В дев’ятому номері журналу «Народний депутат» за вересень поточного року опубліковані результати опитування населення України щодо рейтингу міських голів. Згідно з опитуванням, на особистий рейтинг міського голови найбільше впливають такі чинники, як виконання ним передвиборних обіцянок, прозорість та відкритість у прийнятті рішень, підтримка з боку населення, ефективність управління міським господарством та рівень організації роботи з міською радою та виконавчими структурами. За десятибальною шкалою найвища оцінка роботи міського голови зафіксована в Полтаві (6,8 десятих бала). Міста, де проводилося опитування, журналом умовно поділено на групи. Зокрема, в Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Миколаїві зафіксовано найвищий рівень оцінки міського голови. Мери Івано – Франківська, Одеси, Херсона отримали задовільну оцінку. Дніпропетровська, Донецька – близьку до задовільної. Найнижчу оцінку за цим опитуванням отримали міські голови Києва, Сум, Харкова, Львова. Коментуючи підсумки опитування, Андрій Матковський сказав, що це результат роботи не лише мера, а й усієї команди, депутатського корпусу, підтримки їхніх зусиль усіма полтавцями. Він розглядає цю оцінку, як аванс на майбутнє, адже зробити ще необхідно багато. Однак міський голова сподівається, що жителі Полтави помічають, що в місті реально реалізуються програми, які написані з врахуванням побажань жителів . А саме головне, на його думку - в місті є прозора демократична влада, котру завжди можна спитати і почути. Відповідаючи на питання яким він бачить майбутнє Полтави, Андрій Матковський сказав: «історичним центром в який з великим задоволенням люди приїздять, з великим задоволенням в ньому живуть і почувають себе щасливими.» 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх