Розпочався осінній призов

26.09.2007, 14:09 Просмотров: 1 097
В жовтні розпочинається осінній призов до Збройних Сил України. Тож рамках підготовки до нього в мерії Полтави відбулося перше засідання міської призовної комісії. Вів його заступник міського голови Віталій Нікіпєлов, який згідно з рішення виконкому Полтавської міської ради й очолює дану комісію.
Згідно з планом роботи детально вивчалися персональні справи на першу групу призовної молоді в кількості 70 чоловік, які попередньо пройшли медичну комісію і були визнані придатними до служби в армії.

В жовтні розпочинається осінній призов до Збройних Сил України. Тож рамках підготовки до нього в мерії Полтави відбулося перше засідання міської призовної комісії. Вів його заступник міського голови Віталій Нікіпєлов, який згідно з рішення виконкому Полтавської міської ради й очолює дану комісію. Згідно з планом роботи детально вивчалися персональні справи на першу групу призовної молоді в кількості 70 чоловік, які попередньо пройшли медичну комісію і були визнані придатними до служби в армії. Провівши співбесіди з кожним з призовників члени комісії прийняли рішення про призов їх до Збройних Сил України. Полтавці цього призову будуть служити у Президентських, у сухопутних, аеромобільних та у внутрішніх військах МВС України. Відправка юнаків у військові частини розпочнеться з 16 жовтня. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх