У відділі у справах ГІРФО УМВС України в Полтавській області встановлено телефон довіри

19.09.2007, 18:09 Просмотров: 1 115
Шановні громадяни!
З метою висвітлення роботи територіальних органів і підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у Державному департаменті у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України встановлено телефон довіри (гарячої лінії) 254-96-66.
У відділі у справах ГІРФО УМВС України в Полтавській області телефон довіри: 7-50-28.
Зателефонувавши за цими номерами, ви можете звернутись стосовно невирішених проблем паспортно-візового характеру та з пропозиціями щодо покращення цієї діяльності.
Телефони довіри працюють щоденно (крім неділі) з 9.

Шановні громадяни! З метою висвітлення роботи територіальних органів і підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у Державному департаменті у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України встановлено телефон довіри (гарячої лінії) 254-96-66. У відділі у справах ГІРФО УМВС України в Полтавській області телефон довіри: 7-50-28. Зателефонувавши за цими номерами, ви можете звернутись стосовно невирішених проблем паспортно-візового характеру та з пропозиціями щодо покращення цієї діяльності. Телефони довіри працюють щоденно (крім неділі) з 9.00 до 18.00, у суботу – з 9.00 до 14.00. Обідня перерва – з 13.00 до 14.00. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх