При міськвиконкомі Полтави створили Раду директорів

17.09.2007, 22:09 Просмотров: 733
При міськвиконкомі створено новий консультативно-дорадчий орган, що діє на громадських засадах – Раду директорів. Мета її діяльності – розробка дієвого механізму співпраці органів місцевого самоврядування з підприємствами та організаціями міста, узгодження адміністративних та громадських зусиль зі створення у Полтаві сприятливих умов для економічного розвитку підприємств та організацій міста всіх форм власності.


Серед завдань Ради – допомагати у розширенні масштабів прибуткової діяльності підприємств, зростання обсягів виробництва, реалізації, зовнішньоекономічній діяльності, представляти інтереси колективів в органах влади, сприяти реалізації освітніх програм для керівників та персоналу підприємств тощо. Головою Ради директорів на останньому засіданні міськвиконкому затверджено голову правління ВАТ „Полтавський завод медичного скла” Олександра Кудацького.

При міськвиконкомі створено новий консультативно-дорадчий орган, що діє на громадських засадах – Раду директорів. Мета її діяльності – розробка дієвого механізму співпраці органів місцевого самоврядування з підприємствами та організаціями міста, узгодження адміністративних та громадських зусиль зі створення у Полтаві сприятливих умов для економічного розвитку підприємств та організацій міста всіх форм власності. Серед завдань Ради – допомагати у розширенні масштабів прибуткової діяльності підприємств, зростання обсягів виробництва, реалізації, зовнішньоекономічній діяльності, представляти інтереси колективів в органах влади, сприяти реалізації освітніх програм для керівників та персоналу підприємств тощо. Головою Ради директорів на останньому засіданні міськвиконкому затверджено голову правління ВАТ „Полтавський завод медичного скла” Олександра Кудацького. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх