Проблема рейдерства набула системного характеру і створює реальну загрозу для розвитку економіки як України, так і Полтавщини

11.09.2007, 21:09 Просмотров: 851
„Рейдерські захоплення сьогодні відбуваються за серйозної юридичної підготовки з відповідними судовими рішеннями і набули динамічного розвитку”, – відзначив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ, розпочинаючи засідання обласної ради з протидії рейдерству, яку він очолює.
Засідання обласної ради з протидії рейдерству дозволяє об’єктивно розібратися в ситуації, яка склалася на підприємствах щодо яких здійснювалося протиправне захоплення, - наголосив Валерій АСАДЧЕВ.
„Останнім часом проблема рейдерства набула системного характеру і створює реальну загрозу для розвитку економіки як України, так і Полтавщини, - сказав Тарас ТКАЧЕНКО, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. – Починаючи з 2005 року із захопленнями підприємств рейдерами зіткнулися трудові колективи „Полтаваобленерго”, „Шліфверст”, Кременчуцькі заводи –сталеливарний та технічного вуглецю”.

„Рейдерські захоплення сьогодні відбуваються за серйозної юридичної підготовки з відповідними судовими рішеннями і набули динамічного розвитку”, – відзначив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ, розпочинаючи засідання обласної ради з протидії рейдерству, яку він очолює. Засідання обласної ради з протидії рейдерству дозволяє об’єктивно розібратися в ситуації, яка склалася на підприємствах щодо яких здійснювалося протиправне захоплення, - наголосив Валерій АСАДЧЕВ. „Останнім часом проблема рейдерства набула системного характеру і створює реальну загрозу для розвитку економіки як України, так і Полтавщини, - сказав Тарас ТКАЧЕНКО, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації. – Починаючи з 2005 року із захопленнями підприємств рейдерами зіткнулися трудові колективи „Полтаваобленерго”, „Шліфверст”, Кременчуцькі заводи –сталеливарний та технічного вуглецю”. Під час чергового засідання обласної ради з протидії рейдерству обговорювався реєстр звернень від 14 підприємств області щодо їх протиправного поглинання та захоплення. Відзначалося, що рейдери до захоплення підприємств готувалося завчасно. Зокрема вивчали економічні показники роботи підприємства, оцінку вартості землі, будівель, устаткування, а також можливості підприємства з організації захисту, зокрема фізичної охорони, стан охоронних систем та відносин із правоохоронними органами. Тетяна СЕПІТА 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх