Алею героїв до Дня міста не повернуть

6.09.2007, 17:09 Просмотров: 810
Відкриття алеї героїв, яке планували у сквері Жовтневому до Дня міста, затягується. Як повідомив начальник міського відділу культури Володимир Кондрашов, фахівці не встигають виготовити барельєфи героїв СРСР. «Це складна, творча робота. Необхідно виготовити близько 50 барельєфів, а на це необхідний час», – зазначив він.

Відкриття алеї героїв, яке планували у сквері Жовтневому до Дня міста, затягується. Як повідомив начальник міського відділу культури Володимир Кондрашов, фахівці не встигають виготовити барельєфи героїв СРСР. «Це складна, творча робота. Необхідно виготовити близько 50 барельєфів, а на це необхідний час», – зазначив він. Нагадаємо, що алею героїв, яку цього року прибрали зі сквера Жовтневого задля реконструкції, міська влада збиралась відновити вже до 29 вересня.
Наші хлопці просяться до армії?
170 кременчуцьких хлопців цієї осені будуть призвані до війська. Як так? Адже, як заявляв комісар Кременчуцького об’єднаного військкомату Сергій Борщ, план річного призову було перевиконано на 120 відсотків ще весною. Тоді до Збройних сил відправилися 220 хлопців. Навіщо ще? Чи, може, самі хлопці у Кременчуці найздоровіші й найсвідоміші? Як виявилось, деякі області України не можуть «поставляти» призовників у повному обсязі, тому військо формують за рахунок інших регіонів. «Просто працювати треба вміти з призовниками, – каже «Телеграфу» комісар Кременчуцького об’єднаного військкомату Сергій Борщ. – Коли робота ведеться правильно, то й результат буде відповідний». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх