Римо-католицька церква повертається до Кременчука

24.06.2005, 12:06 Просмотров: 1 887
Через два-три роки в районі водоканалу з'явиться Римо-католицька церква. Будівництво католицького храму фінансуватиме і курируватиме Міжнародний Орден Францисканців, а саме польське його представництво..
Приміщення колишньої греко-католицької церкви перебудували. Тепер тут розмістилась українська православна церква
Фото: Дмитрий Бабец

Через два-три роки в районі водоканалу з'явиться Римо-католицька церква. Будівництво католицького храму фінансуватиме і курируватиме Міжнародний Орден Францисканців, а саме польське його представництво. 17 червня за сприяння Асоціації міжнародного бізнесу та розвитку (АСМБР) відбулася зустріч керівників місцевої влади з представниками Ордену. За словами майбутнього наставника храму Станіслава Кави, у місті планують побудувати не просто церкву, а “центр розвитку культури, до якого зможе прийти будь-яка людина, незалежно від її віросповідання”. Крім того, як повідомив наставник Ордену в Польщі Казимир Маліновський, церква опікуватиметься також наданням гуманітарної допомоги та поліпшенням екологічного стану місцевості.
Історична довідка: Греко-католицька церква була збудована у Кременчуці у1910 році. Знаходилась вона на вулиці 29 вересня, там, де зараз розмістилась українська православна церква Київського патріархату. У 30-х роках церкву закрили, а приміщення віддали дитячій спортивній школі. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх