В облуправлінні міліції відбулися кадрові зміни

6.09.2007, 00:09 Просмотров: 1 250
Як повідомив сьогодні, під час прес-конференції начальник Полтавського облуправління міліції Михайло Вершняк, за власним бажанням написав заяву на звільнення начальник ВГІРФО при УМВС України в Полтавській області Віктор Бондаренко. На сьогодні призначений виконуючим обов’язки начальника ВГІРФО капітан міліції Роман Бурнаховський.
На посаду начальника Управління карного розшуку призначений УМВС України в Полтавській області призначений Михайлик Микола. Його попередник Олександр Улітько згідно поданого рапорту вийшов на пенсію.

Як повідомив сьогодні, під час прес-конференції начальник Полтавського облуправління міліції Михайло Вершняк, за власним бажанням написав заяву на звільнення начальник ВГІРФО при УМВС України в Полтавській області Віктор Бондаренко. На сьогодні призначений виконуючим обов’язки начальника ВГІРФО капітан міліції Роман Бурнаховський. На посаду начальника Управління карного розшуку призначений УМВС України в Полтавській області призначений Михайлик Микола. Його попередник Олександр Улітько згідно поданого рапорту вийшов на пенсію. Крім того, кадрові зміни очікуються в структурі ДАІ. Окремо Михайло Вершняк зазначив, що добиватиметься звільнення з посади свого заступника, начальника УБОЗу Олександра Плужника. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх