Формування регіональних ресурсів продовольчого зерна області та державного продовольчого резерву

4.09.2007, 10:09 Просмотров: 887
„Полтавщина у збиранні ранніх зернових показала себе з найкращого боку, - відзначив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ. – А тому формування регіональних ресурсів продовольчого зерна області та державного продовольчого резерву має бути на належному рівні”.
Для створення страхового фонду продовольчого зерна з обласного бюджету виділено 350 тисяч гривень на відшкодування відсоткових ставок за користування банківськими кредитами та покриття витрат, пов’язаних із їх прийманням і зберіганням. На конкурсній основі оператором визначено „Полтавський комбінат хлібопродуктів”, який на даний час оголосив тендер з поставок та закупівлі зерна для потреб області.

„Полтавщина у збиранні ранніх зернових показала себе з найкращого боку, - відзначив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ. – А тому формування регіональних ресурсів продовольчого зерна області та державного продовольчого резерву має бути на належному рівні”. Для створення страхового фонду продовольчого зерна з обласного бюджету виділено 350 тисяч гривень на відшкодування відсоткових ставок за користування банківськими кредитами та покриття витрат, пов’язаних із їх прийманням і зберіганням. На конкурсній основі оператором визначено „Полтавський комбінат хлібопродуктів”, який на даний час оголосив тендер з поставок та закупівлі зерна для потреб області. У районах на ці цілі з районних бюджетів виділено 215 тисяч гривень. Регіональні ресурси вже сформовані в обсязі 43 тисячі тонн продовольчого зерна, з них у сільськогосподарських підприємствах зберігається 25 тисяч тонн для потреб районів згідно з укладеними договорами з райдержадміністраціями. Також триває робота з закупівлі зерна до державного продовольчого резерву. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх