Житло військовослужбовцям добудують

17.06.2005, 11:06 Просмотров: 1 361
2,8 мільйона гривень бракує для завершення будівництва дев’ятиповерхівки №16 для військовослужбовців у кварталі 278, яку почали споруджувати ще 2000 року. “Фінансує спорудження будинку Міністерство оборони, яке передає пайову участь у будівництві житла для військовослужбовців. Частина коштів – це незавершене будівництво фірми “Центр”, яка була власником цього будівництва. Коштів “Центру” не вистачило, фірма запропонувала добудувати це житло міськвиконкому, і після цього будівництво продовжувалося спільними зусиллями", – каже начальник міського управління капітального будівництва Володимир Зибін.

2,8 мільйона гривень бракує для завершення будівництва дев’ятиповерхівки №16 для військовослужбовців у кварталі 278, яку почали споруджувати ще 2000 року. “Фінансує спорудження будинку Міністерство оборони, яке передає пайову участь у будівництві житла для військовослужбовців. Частина коштів – це незавершене будівництво фірми “Центр”, яка була власником цього будівництва. Коштів “Центру” не вистачило, фірма запропонувала добудувати це житло міськвиконкому, і після цього будівництво продовжувалося спільними зусиллями', – каже начальник міського управління капітального будівництва Володимир Зибін.
Тепер протягом місяця влада розгляне три пропозиції щодо подальшого фінансування спорудження цієї дев’ятиповерхівки: від молодіжного Фонду сприяння будівництву житла, від нафтопереробного заводу та самого Міністерства оборони. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх