Кременчуцьких журналістів не впустили на засідання сесії Автозаводської райради

8.08.2007, 00:08 Просмотров: 841
Голова райради Володимир Коваленко аргументував такий крок районної влади зміною в регламенті, відповідно до якого кількість присутніх на сесії обмежується кількістю сидячих місць у залі після нещодавно проведеного ремонту а також відсутністю завчасно оформленої акредитації. При вході в зал журналістів зустріла охорона, що не пропускала разом із працівниками виконкому журналістів.


Міліція в конфлікт не втручалася.У сесійному залі за журналістів заступився віце-мер Кременчука Василь Хоменко, однак його ініціативу впустити журналістів до залу засідань, як це було завжди, голова райвиконкому не підтримав.

Голова райради Володимир Коваленко аргументував такий крок районної влади зміною в регламенті, відповідно до якого кількість присутніх на сесії обмежується кількістю сидячих місць у залі після нещодавно проведеного ремонту а також відсутністю завчасно оформленої акредитації. При вході в зал журналістів зустріла охорона, що не пропускала разом із працівниками виконкому журналістів. Міліція в конфлікт не втручалася.У сесійному залі за журналістів заступився віце-мер Кременчука Василь Хоменко, однак його ініціативу впустити журналістів до залу засідань, як це було завжди, голова райвиконкому не підтримав. «Акредитацію на сесію ми ніколи не оформляли. Завжди в зал нас запускали без проблем. Цього разу нас не впустили. Якщо необхідно оформляти акредитацію, так чому нас не попереджали заздалегідь? Сьогодні наші звертання до керівництва районної влади успіхом не увінчалися. Журналісти вирішили звернутися до прокуратури міста, щоб вона дала правову оцінку тому, що відбувається»,- заявив випускаючий редактор газети «Кременчуцький Телеграф» Олег Булашев. До речі, серед питань, які розглянули цього дня депутати продаж комунального майна. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх