Чому місця для відпочинку такі засмічені?

17.06.2005, 11:06 Просмотров: 1 055
Здається, у нас люди – свині. Дехто приходить на пляж купатися з собакою. Оригінально, чи не так. Засмітили центральний пляж.

Оксана

Здається, у нас люди – свині. Дехто приходить на пляж купатися з собакою. Оригінально, чи не так. Засмітили центральний пляж. А тут було озеро чисте. Тепер що маємо. Б’ють скло, а потім самі ж ранять ноги. Кругом стаканчики одноразові розкидані, пляшки. Щоб цього не було, треба або організувати прибирання, або якось сприяти тому, щоб люди за собою прибирали.

Сергій

Тут так брудно тому, що це місце нікому не потрібне. Це наша національна риса. Спочатку все зруйнувати, засмітити, а потім створювати нове. Щоб довести все до ладу, озеро треба віддати у приватні руки. Хто знає, на під’їзді до Світловодська є Блакитне озеро. Приватне. Доглянуте. Вхід коштує пару гривень, але їх не шкода віддати за можливість відпочити на чистому місці.

Сергій та Сашко

Ми приїхали сюди відпочити аж з Молодіжного. На пляжі, що на Героїв Сталінграда, набагато гірше. Тут нам подобається, правда, пісок занадто засмічений. Щоб уникнути цього, нам просто треба навчитися прибирати за собою. Але дехто каже, але не робить. У цьому і біда наша.

Віка

Це проблема нашого суспільства. Людям же випивати не заборониш. Тож влаштовують пікніки, гулянки. А під градусом про чистоту навколишнього середовища мало хто згадує. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх