Валерій Асадчев привітав хліборобів Шишаччини із завершенням жнив

31.07.2007, 22:07 Просмотров: 911
У вітальній телеграмі голові Шишацької районної державної адміністрації Миколі Островерхому та голові Шишацької районної ради Олександру Дзюбі зокрема говориться:
„Щиро вітаю хліборобів Шишаччини із успішним завершенням збирання урожаю ранніх зернових.
Ваш коровай вагою в 44 тисячі тонн – яскраве свідчення високого професіоналізму, організованості, самовідданої праці в найскладніших погодних умовах.
Хай і надалі рясно колосяться Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання, а природні стихійні лиха обходять стороною.
Бажаю всьому хліборобському колективу району великого людського щастя, родинного благополуччя, достатку в оселях, а невтомна праця нехай вінчається значними здобутками.

У вітальній телеграмі голові Шишацької районної державної адміністрації Миколі Островерхому та голові Шишацької районної ради Олександру Дзюбі зокрема говориться: „Щиро вітаю хліборобів Шишаччини із успішним завершенням збирання урожаю ранніх зернових. Ваш коровай вагою в 44 тисячі тонн – яскраве свідчення високого професіоналізму, організованості, самовідданої праці в найскладніших погодних умовах. Хай і надалі рясно колосяться Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання, а природні стихійні лиха обходять стороною. Бажаю всьому хліборобському колективу району великого людського щастя, родинного благополуччя, достатку в оселях, а невтомна праця нехай вінчається значними здобутками. Голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ”. Нагадаємо, шишацькі аграрії не тільки першими на Полтавщині зібрали ранні зернові та зернобобові, а й завершили жнива з найкращими показниками в області. Урожайність названих культур у цьому районі – 36,2 центнера з гектара. Прес-служба облдержадміністрації



 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх