У Полтаві, яка претендує на звання «духовної столиці» України, на тисячу квадратних метрів житлової площі доводиться 48 мишей і 65 пацюків.

26.07.2007, 17:07 Просмотров: 829
У Полтаві, яка претендує на звання «духовної столиці» України, на тисячу квадратних метрів житлової площі доводиться 48 мишей і 65 пацюків. Це в той час, коли на такій же площі проживають лише 36,6 полтавців. У міський СЕС не можуть пояснити механізм методики такого підрахунку гризунів, що окупували Полтаву, але цифрам повністю довіряють, тому що вони представлені їхніми колегами з дезінфекційної станції.
Фахівці СЕС не драматизують ситуацію, стверджуючи, що Полтава - не найгірше місто в Україні по кількості проживаючих у ньому мишей і пацюків.

У Полтаві, яка претендує на звання «духовної столиці» України, на тисячу квадратних метрів житлової площі доводиться 48 мишей і 65 пацюків. Це в той час, коли на такій же площі проживають лише 36,6 полтавців. У міський СЕС не можуть пояснити механізм методики такого підрахунку гризунів, що окупували Полтаву, але цифрам повністю довіряють, тому що вони представлені їхніми колегами з дезінфекційної станції. Фахівці СЕС не драматизують ситуацію, стверджуючи, що Полтава - не найгірше місто в Україні по кількості проживаючих у ньому мишей і пацюків. Але разом з тим стурбовані тим, що більше 60% гризунів є переносником такої небезпечної хвороби, як лептоспіроз, що вражає в людей почки й нервову систему, і часто закінчується летальними наслідками. За даними міської санепідемстанції, щорічно в Полтаві цією страшною недугою занедужують до десяти городян і близько 15% з них помирають...Підраховано, що нині до 60% житлового фонду обласного центра вражено гризунами. Майдан-інформ 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх