Прокуратура Полтавської області запланувала перевірити будівельну галузь Полтави

25.07.2007, 11:07 Просмотров: 807
Про це заявив прокурор Полтавської області Віктор Войцишен. Він зазначив, що передусім перевірка торкнеться управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.
«Прокуратура запланувала перевірити управління капітального будівництва міськвиконкому і з’ясувати як видаються всі рішення на будівництво, готуються ці рішення, як і хто будує? Також перевірятимемо чи має будівельник ліцензію на будівництво, чи не є інших порушень, як виявляються ці порушення органами, які потрібні це робити. У виконкомі є відповідна служба.

Про це заявив прокурор Полтавської області Віктор Войцишен. Він зазначив, що передусім перевірка торкнеться управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому. «Прокуратура запланувала перевірити управління капітального будівництва міськвиконкому і з’ясувати як видаються всі рішення на будівництво, готуються ці рішення, як і хто будує? Також перевірятимемо чи має будівельник ліцензію на будівництво, чи не є інших порушень, як виявляються ці порушення органами, які потрібні це робити. У виконкомі є відповідна служба. Які накладаються штрафні санкції? Та багато іншого»,-каже В.Войцишен. За його словами, заступник Генпрокурора Корнякова днями приводила обласним прокурорам приклад, коли за тиждень подібної перевірки в Одесі біля 100 млн. грн.. штрафів було виписано будівельникам за порушення законів. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх