Посол Республіки Білорусь зацікавлений у співробітництві з АСМБР

24.07.2007, 20:07 Просмотров: 693
Як повідомляється в офіційному листі Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Його Високоповажності пана Валентина величка до АСМБР, Посольство підтримує проведення у 2007-2008 навчальному році вікторини - конкурсу рефератів з історії, географії, економіки та культури Республіки Білорусь.

Посольство має наміри сприяти встановленню дружніх та партнерських відносин між Мінським суворовським училищем та Полтавським обласним ліцеєм з посиленною військовою та фізичною підготовкою.

Посольство також виявило свою зацікавленність і в питаннях співпраці в напрямку сприяння розвитку білорусько-українських торгово-економічних відносин на рівні регіонів за участю АСМБР..

Як повідомляється в офіційному листі Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Його Високоповажності пана Валентина величка до АСМБР, Посольство підтримує проведення у 2007-2008 навчальному році вікторини - конкурсу рефератів з історії, географії, економіки та культури Республіки Білорусь. Посольство має наміри сприяти встановленню дружніх та партнерських відносин між Мінським суворовським училищем та Полтавським обласним ліцеєм з посиленною військовою та фізичною підготовкою. Посольство також виявило свою зацікавленність і в питаннях співпраці в напрямку сприяння розвитку білорусько-українських торгово-економічних відносин на рівні регіонів за участю АСМБР. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх