Зустріч з польськими підприємцями з Куявсько-Поморського воєводства

18.07.2007, 18:07 Просмотров: 837
Сьогодні на ВАТ "Укрспецбуд" відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника та Першого віце-президента АСМБР Костянтина Брижахи з підприємцями з Куявсько-Поморського воєводства (м. Бидгощь, Польща).

Польські підприємці Яцек Гендерка, власник фірми "Producent styropianu "Genderka" та Ромуальд Жуйко, співвласник фірми "Eqielnie Polskie Sp.z o.

Сьогодні на ВАТ 'Укрспецбуд' відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника та Першого віце-президента АСМБР Костянтина Брижахи з підприємцями з Куявсько-Поморського воєводства (м. Бидгощь, Польща). Польські підприємці Яцек Гендерка, власник фірми 'Producent styropianu 'Genderka' та Ромуальд Жуйко, співвласник фірми 'Eqielnie Polskie Sp.z o.o.' спільно з Головою правління ЗАТ 'Укрспецбуд' Олександром Бриковим на протязі чотирьох років плідно співпрацюють. Спільними зусиллями в Україні вже збудовано два заводи по виробництву будівельних матеріалів, в планах будівництво нових підприємств з широким асортиментом будівельної продукції, яка сьогодні необхідна українським будівельникам. Одно з цих двох виробництв почало працювати в Кременчуці. Познайомились ці бізнесмени, які сьогодні є партнерами, в 2003 році під час проведення Форуму балтійських ринків (м. Миколайки, Польща) співорганізатором якого Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку виступала декілька років поспіль. Президент АСМБР Андрій Мельник назвав співпрацю між ЗАТ 'Укрспецбуд' та польськими партнерами великим успіхом на польсько-українському діловому векторі, тим більше, враховуючи двосторонню зацікавленість розвивати співробітництво між Куявсько-Поморським воєводством та Полтавською областю. Зустріч відбулась напередодні 11- річчя діяльності АСМБР. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх