30 червня в Полтавській області на горі Пивиха відбудеться фестиваль народної музики «Пісенне джерело», присвячений пам’яті композитора, Героя України

27.06.2007, 12:06 Просмотров: 1 960
30 червня в Полтавській області на горі Пивиха, що під Градизськом, відбудеться фестиваль народної музики «Пісенне джерело», присвячений пам’яті композитора, народного артиста України, Героя України Олександра Білаша.
Про це повідомив міський голова Кременчука Микола Глухов.
За його словами подібний захід відбувається на Пивисі останні кілька років щорічно.
Нагадаємо, Білаш Олександр Іванович, композитор, народний артист України, Герой України, Лауреат Державної премії ім.

30 червня в Полтавській області на горі Пивиха, що під Градизськом, відбудеться фестиваль народної музики «Пісенне джерело», присвячений пам’яті композитора, народного артиста України, Героя України Олександра Білаша. Про це повідомив міський голова Кременчука Микола Глухов. За його словами подібний захід відбувається на Пивисі останні кілька років щорічно. Нагадаємо, Білаш Олександр Іванович, композитор, народний артист України, Герой України, Лауреат Державної премії ім.Т.Г.Шевченка. Народний артист СРСР. Народився 6 березня 1931 року в с. Градизьк на Полтавщині. Закінчив Київську консерваторію. В 1976-1994 роках очолював Київську організацію Спілки композиторів України. Автор громадянсько-патріотичних, ліричних, жартівливих пісень, романсів, пісень-дум, пісень-балад, опер 'Гайдамаки', 'Прапороносці', моноопер 'Балада війни', 'Сповідь білого тюльпана', цілої низки оперет, симфонічних творів, музики до багатьох вистав та кінофільмів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх