Правоохоронці Полтавщини у червні вже знищили 20 тисяч кущів снодійного маку та конопель

26.06.2007, 18:06 Просмотров: 950
У червні поточного року правоохоронцями області вже виявлено більше 160 фактів незаконних посівів наркотиковмісних рослин. Як повідомляє прес-служба оласної міліції, знищено більше 20 тис. кущів снодійного маку та конопель.
Поточного року правоохоронцями задокументовано майже 1,8 тис.

У червні поточного року правоохоронцями області вже виявлено більше 160 фактів незаконних посівів наркотиковмісних рослин. Як повідомляє прес-служба оласної міліції, знищено більше 20 тис. кущів снодійного маку та конопель.
Поточного року правоохоронцями задокументовано майже 1,8 тис. наркозлочинів. З незаконного обігу вилучено більше 140 кг наркотичних засобів. Виявлено та задокументовано дві організовані групи наркоділків, які займалися виготовленням та збутом наркотичних речовин особам із числа споживачів наркотиків. Перекрито чотири канали надходження наркосировини на територію області, знешкоджено чотири підпільні нарколабораторії.
Щороку, з початку літа, органами внутрішніх справ на території області проводиться операція «Мак». Її мета - профілактика незаконного обігу наркотиків, виявлення та знищення посівів снодійного маку та конопель, а також запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини та її транспортування.
Проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на недопущення потрапляння наркотичних засобів до учнівської та студентської молоді, а також перевірки розважальних закладів та місць проведення дозвілля (кафе, дискотеки, бари, нічні клуби) з метою припинення діяльності таких, де виявлено факти торгівлі або вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин. Проводяться комплексні перевірки аптек, хімфармпідприємств, складів на предмет попередження і виявлення правопорушень на об’єктах легального обігу наркотичних засобів‚ психотропних речовин‚ прекурсорів, сильнодіючих і отруйних лікарських засобів. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх