Станом на 1 червня сума загальної заборгованості з виплати заробітної плати в Полтаві становила 1 мільйон 654 тисячі

18.06.2007, 10:06 Просмотров: 2 008
Станом на 1 червня сума загальної заборгованості з виплати заробітної плати в Полтаві становила 1 мільйон 654 тисячі, що менше на 23% порівняно з початком року і на 3% - з початком минулого місяця. Власне „живий” борг по 8 економічно активних підприємствах – 823 тисячі, тобто половина загального. Серед боржників – такі підприємства, як „Знамено”, „БУ-9”, „Теплокомплект”, „Букрос” та інші.
Негаразд – незважаючи на вагому фінансову підтримку міської влади - складається ситуація із боргами двох десятків підприємств комунальної сфери.

Станом на 1 червня сума загальної заборгованості з виплати заробітної плати в Полтаві становила 1 мільйон 654 тисячі, що менше на 23% порівняно з початком року і на 3% - з початком минулого місяця. Власне „живий” борг по 8 економічно активних підприємствах – 823 тисячі, тобто половина загального. Серед боржників – такі підприємства, як „Знамено”, „БУ-9”, „Теплокомплект”, „Букрос” та інші. Негаразд – незважаючи на вагому фінансову підтримку міської влади - складається ситуація із боргами двох десятків підприємств комунальної сфери. Тільки по ГЖЕДах заборгованість склала 371 тисячу. Заборгували й КАТП-1628, і „Полтаваавтоелектротранс”, і радгосп „Декоративні культури”. Витрати комунальників стабільно вищі від прибутків. Уплинути на стан речей – та й то не повною мірою – може новий розрахунок тарифів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх