Картинг у Полтаві та його перспективи

14.06.2007, 10:06 Просмотров: 1 074
Привернення уваги широких верств полтавців до такого перспективного виду спорту як картинг – саме це питання визначило тему прес-конференції, яку дали начальник відділу у справах фізкультури та спорту Ігор Кислов і заступник директора СТК „Лтава” Лариса Папкова представникам ЗМІ. Приводом для цього стало проведення у Полтаві 23-24 червня ІІІ-го етапу чемпіонату України з картингу. У ньому візьмуть участь представники 17 областей.
Міська влада вирішила надати картингу нового дихання – адже наразі картотраси існують лише у двох містах України – Києві та Полтаві.

Привернення уваги широких верств полтавців до такого перспективного виду спорту як картинг – саме це питання визначило тему прес-конференції, яку дали начальник відділу у справах фізкультури та спорту Ігор Кислов і заступник директора СТК „Лтава” Лариса Папкова представникам ЗМІ. Приводом для цього стало проведення у Полтаві 23-24 червня ІІІ-го етапу чемпіонату України з картингу. У ньому візьмуть участь представники 17 областей. Міська влада вирішила надати картингу нового дихання – адже наразі картотраси існують лише у двох містах України – Києві та Полтаві. Соромно було б не скористатися такою перевагою. Тим більше, полтавські картингісти дванадцять років отримували чемпіонські титули, а наш земляк Сергій Чуканов представляє Україну на міжнародному рівні, виступаючи у „Формулі-1”. Звичайно, картинг – задоволення не дешеве, а техніка – стара. Тому учасники прес-конференції звернулися до спонсорів із закликом допомогти у проведенні чемпіонату. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх