26 травня у Полтаві в галереї мистецтв пройде конференція «Залучення інвестицій у розвиток підприємств Полтавської області»,

24.05.2007, 17:05 Просмотров: 1 735
26 травня у Полтаві в галереї мистецтв пройде конференція «Залучення інвестицій у розвиток підприємств Полтавської області», яку зініціювали обласна та Полтавська міська ради і Полтавське земляцтво Києва. Крім кількох міжнародних інвестиційних фондів, у роботі конференції візьмуть участь Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Український центр сприяння іноземному інвестуванню, Інвестиційно-фінансова група «Сократ», «Полтава-банк» та інші. Організатори впевнені, що конференція буде мати позитивний результат для інвестиційно привабливого Полтавського регіону..

26 травня у Полтаві в галереї мистецтв пройде конференція «Залучення інвестицій у розвиток підприємств Полтавської області», яку зініціювали обласна та Полтавська міська ради і Полтавське земляцтво Києва. Крім кількох міжнародних інвестиційних фондів, у роботі конференції візьмуть участь Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Український центр сприяння іноземному інвестуванню, Інвестиційно-фінансова група «Сократ», «Полтава-банк» та інші. Організатори впевнені, що конференція буде мати позитивний результат для інвестиційно привабливого Полтавського регіону. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх