Надзвичайна подія у Павлишу. Там сьогодні горіли склади з пестіцидами. Мешканці селища скаржаться на погіршення стану здоров’я. Кременчужанам ця пожеж

24.05.2007, 00:05 Просмотров: 932
Сьогодні о 15-10 в Павлишу (Кіровоградська область), що за 8 км. від Кременчука на складах пестицидів сталася пожежа. За даними з Кіровоградського облуправління МНС, пожежа була локалізована о 16-20.
Під час гасіння пожежі працівники МНС та влади проводили інструктаж населення, щодо забезпечення їх життєдіяльності.

Сьогодні о 15-10 в Павлишу (Кіровоградська область), що за 8 км. від Кременчука на складах пестицидів сталася пожежа. За даними з Кіровоградського облуправління МНС, пожежа була локалізована о 16-20. Під час гасіння пожежі працівники МНС та влади проводили інструктаж населення, щодо забезпечення їх життєдіяльності. Мешканцям селища було рекомендовано закрити вікна та двері. Мешканців будинків, які були задимлегні від пожежі перевели до сусідских будинків, де задимлення було відсутне. Рятувальники називають цею пожежу надзвичайною подією. Причини виникнення вогню наразі встановлює оперативна група МНС України в Кіровоградській області. Лікарі СЕС взяли проби грунту та повітря аби встановити рівень забруднення їх від пожежі. За офіційною інформацією, жертв та травмованих від пожежі не має. Натомість мешканці Павлишу повідомили репортеру “Телеграфу”, що ввечері стан їх самопочуття погіршився-у деяких мешканців виникла сухота в горлі, різко розболілася голова, деяких підтошнює. Заступник начальника Кременчуцького міського управління МНС України в Полтавській області Сергій Геращенко повідомив, що для мешканців Кременчука пожежа в Павлишу загрози не несе. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх