Торговці рибного ринку в Градизьку обіцяють перекрити автомобільну дорогу державного значення Бориспіль -Дніпропетровськ

23.05.2007, 16:05 Просмотров: 809
Приблизно з три сотнів торговців Градизкього рибного ринку о пів дев"ятій ранку сьогодні зібралися біля клубу, аби висловити свій просте діям підрозділу міліції та селищної раді з приводу припинення діяльності ринку. Міліціонерів критикували за те, що вони не дають торгувати рибою і вся торгівля рибою відбувається підпільно.
Щодо селищної ради , то її представників упрікали в тому, що вони не можуть визначитися з долею та правами власноті рибного ринку.
Як вважають мешканці Градизьку на їхній ринок робиться рейдерська атака, але поки що люди не знають , хто саме стоїть за цими діями.

Приблизно з три сотнів торговців Градизкього рибного ринку о пів дев'ятій ранку сьогодні зібралися біля клубу, аби висловити свій просте діям підрозділу міліції та селищної раді з приводу припинення діяльності ринку. Міліціонерів критикували за те, що вони не дають торгувати рибою і вся торгівля рибою відбувається підпільно. Щодо селищної ради , то її представників упрікали в тому, що вони не можуть визначитися з долею та правами власноті рибного ринку. Як вважають мешканці Градизьку на їхній ринок робиться рейдерська атака, але поки що люди не знають , хто саме стоїть за цими діями. Ймовірно за твердженням торговців - за справами навколо єдиного в області рибного ринку стоять чиновники з Полтави. За висновками мітингу протесту торговці ринку прийняли відповідну резлюцію, яку передали на розгляд селищної ради Градизька. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх