Кримінальна доба у Кременчуці

23.05.2007, 13:05 Просмотров: 921
22 травня, в вечірній час, 17-річний хлопчина викрав з приміщення гральних автоматів у центрі Кременчука мобільний телефон “Sony Ericson”. Його було затримано патрульними міліціянтами. Наразі хлопець перебуває у Автозаводському районному відділенні міліції.
Тогож дня до міліції звернулася 30-річна жителька Кременчука й повідомила, що днем, біля магазину «Сударь» на вул.

22 травня, в вечірній час, 17-річний хлопчина викрав з приміщення гральних автоматів у центрі Кременчука мобільний телефон Sony Ericson. Його було затримано патрульними міліціянтами. Наразі хлопець перебуває у Автозаводському районному відділенні міліції.

Тогож дня до міліції звернулася 30-річна жителька Кременчука й повідомила, що днем, біля магазину «Сударь» на вул. Першотравневій, в неї викрали 1200 гривень. Гаманець із зазначеною сумою злодій витягнув із сумки.

22 травня працівниками відділу боротьби із злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Кременчуцького місьуправління міліції було задукоментовано факт «продажу» 21-річної кременчужанки. У серпні 2004 року її було перевезено до столиці Російської Федерації й передано сутенерам. На 10 добу сексуальної експлуатації дівчина втекла. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх