Кабмін має намір самостійно управляти держпакетом акцій "Укртатнафти"

22.05.2007, 23:05 Просмотров: 1 217
Уряд України розглядає можливість самостійного управління держпакетом акцій ЗАТ "Укртатнафта" (Кременчук, Полтавська обл.), Кременчуцького НПЗ.

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров доручив НАК "Нафтогаз України" взяти участь в підготовці проекту рішення уряду про передачу в сферу управління Кабінету міністрів корпоративних прав держави в ЗАТ "Укртатнафта". "Нафтогаз України" також зобов'язаний утриматися від участі в зборах акціонерів "Укртатнафти" 23 травня.

Уряд України розглядає можливість самостійного управління держпакетом акцій ЗАТ 'Укртатнафта' (Кременчук, Полтавська обл.), Кременчуцького НПЗ. Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров доручив НАК 'Нафтогаз України' взяти участь в підготовці проекту рішення уряду про передачу в сферу управління Кабінету міністрів корпоративних прав держави в ЗАТ 'Укртатнафта'. 'Нафтогаз України' також зобов'язаний утриматися від участі в зборах акціонерів 'Укртатнафти' 23 травня. У управлінні 'Нафтогаза України' знаходиться 43,054% ЗАТ 'Укртатнафти'. Компанія ініціювала проведення зборів акціонерів 'Укртатнафти' 23 травня для відновлення паритету в управлінні цим НПЗ, контрольованим в даний час, за її даними, російською 'Татнафтою'. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх