Обіцянки нового уряду. Бюджетникам обіцяють більшу зарплату

19.03.2005, 20:03 Просмотров: 1 348
За прогнозами, їхня середня зарплата зросте майже на 60%.

Прем’єр Юлія Тимошенко обіцяє збільшення мінімальної зарплати на 26,5% на рік. Якщо нині вона складає 262 грн, то в недалекому майбутньому «доросте» до 300 грн.
Мінімальна зарплата є базовим показником для визначення зарплат бюджетників. З її збільшенням середня зарплата працівників бюджетної сфери зросте  на 56,8% – до 708 грн (нині - 499 грн). Прем’єр-міністр обіцяє і збільшити діапазон окладів. Розрив між мінімальними та максимальними окладами збільшиться в залежності від кваліфікації працівника. Коефіцієнт складе 3,35. Тобто працівник більш високої кваліфікації отримуватиме зарплату в 3,35 раза більшу, ніж його недосвідчений колега. При цьому ні в кого з бюджетників рівень зарплати не зменшиться.
Звідки в міському бюджеті візьмуться кошти на виплату підвищених зарплат? Ситуацію коментує начальник міського фінансового управління Тетяна НЕЇЛЕНКО:
- Додаткового джерела надходжень до міського бюджету ми не отримаємо. Наша дохідна база і так завищена. За умови підвищення зарплати уряд повинен переглянути доходи Кременчука.  Є два варіанти: або спрямувати цільові кошти з державного бюджету для підвищення зарплати, або внести зміни до Бюджетного кодексу, збільшивши перелік податків, що йдуть до міського бюджету. Минулого року, коли вже після прийняття міського бюджету була підвищена мінімальна зарплата, ми отримали 2 млн. 360 тис. грн. цільових коштів з держбюджету саме для виплати підвищених зарплат.  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх