Фонд державного майна оголосив конкурс із продажу 100% акцій авіаційного підприємства спеціального призначення "Меридіан" (Полтава).

21.05.2007, 22:05 Переглядів: 1 601
Про це сказано в повідомленні ФДМУ.

Відповідно до повідомлення, стартова ціна 100% акцій "Меридіана" становить 4, 879 млн. гривень, таким чином, стартова ціна 1 акції дорівнює номінальній і становить 1 гривню.

Відповідно до умов конкурсу, потенційний покупець повинен забезпечити збереження існуючих видів економічної діяльності на підприємстві, забезпечити одержання доходу підприємством через рік після купівлі в розмірі 300 тис.

Про це сказано в повідомленні ФДМУ. Відповідно до повідомлення, стартова ціна 100% акцій 'Меридіана' становить 4, 879 млн. гривень, таким чином, стартова ціна 1 акції дорівнює номінальній і становить 1 гривню. Відповідно до умов конкурсу, потенційний покупець повинен забезпечити збереження існуючих видів економічної діяльності на підприємстві, забезпечити одержання доходу підприємством через рік після купівлі в розмірі 300 тис. гривень, через 2 роки - 400 тис. гривень, 3 роки - 450 тис. гривень, 4 роки - 530 тис. гривень, 5 років - 600 тис. гривень. Покупець також зобов'язаний погасити протягом місяця заборгованість підприємства перед співробітниками в розмірі 183,56 тис. гривень, а також протягом 6 місяців - страхову й позабюджетну заборгованість у сумі 81,4 гривні. Як повідомляло агентство, в 2003 році ФДМУ виставляв на конкурс 93,25% акцій 'Меридіана', але не зміг його провести через відсутність заявок. 'Меридіан' спеціалізується на наданні авіаційно-транспортних послуг, він розташований на земельній ділянці площею 10 га. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх