У рамках автосалону "SІA 2007" АТ "Укртатнафта" представить серію моторних масел TAU

21.05.2007, 15:05 Просмотров: 839
АТ "Укртатнафта" у якості найбільшого вітчизняного виробника нафтопродуктів візьме участь в 15-му Київському автосалоні "SІA 2007", який пройде з 23 по 27 травня в Києві на території Міжнародного виставочного центру. У рамках своєї участі в автосалоні АТ "Укртатнафта" представить вироблену продукцію і проведе тематичну презентацію новинки – фасованих моторних масел TAU.
Презентація масел TAU виробництва АТ "Укртатнафта" відбудеться 25 травня в конференц-залі у першому павільйоні Міжнародного виставочного центру в Києві (за адресою: Броварський проспект, 15). Початок заходу – в 14.

АТ 'Укртатнафта' у якості найбільшого вітчизняного виробника нафтопродуктів візьме участь в 15-му Київському автосалоні 'SІA 2007', який пройде з 23 по 27 травня в Києві на території Міжнародного виставочного центру. У рамках своєї участі в автосалоні АТ 'Укртатнафта' представить вироблену продукцію і проведе тематичну презентацію новинки – фасованих моторних масел TAU. Презентація масел TAU виробництва АТ 'Укртатнафта' відбудеться 25 травня в конференц-залі у першому павільйоні Міжнародного виставочного центру в Києві (за адресою: Броварський проспект, 15). Початок заходу – в 14.30. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх