27 травня о 10.00 у Великій Багачці відбудеться обласне свято «Взяв би я бандуру»

21.05.2007, 11:05 Просмотров: 1 737
Щороку в селищі Велика Багачка – на батьківщині відомого українського кобзаря Федора Даниловича Кушнерика – проводиться традиційне урочисте свято кобзарського мистецтва „Взяв би я бандуру”.
Організатори – управління культури і туризму облдержадміністрації, Великобагачанські райдержадміністрація та районна рада, виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради.
Основне дійство розпочинається з покладання квітів до могили Федора Кушнерика та смакування козацькою кашею і юшкою біля історичного каменя.
Ви зможете відвідати виставки робіт народних умільців району, послухати виступи фольклорних колективів, прокататися верхи на конях.

Щороку в селищі Велика Багачка – на батьківщині відомого українського кобзаря Федора Даниловича Кушнерика – проводиться традиційне урочисте свято кобзарського мистецтва „Взяв би я бандуру”. Організатори – управління культури і туризму облдержадміністрації, Великобагачанські райдержадміністрація та районна рада, виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради. Основне дійство розпочинається з покладання квітів до могили Федора Кушнерика та смакування козацькою кашею і юшкою біля історичного каменя. Ви зможете відвідати виставки робіт народних умільців району, послухати виступи фольклорних колективів, прокататися верхи на конях. Тож запрошуємо вас, шановні полтавці, 27 травня у Велику Багачку на обласне свято кобзарського мистецтва „Взяв би я бандуру”, яке розпочнеться о 10.00 годині. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх