Прокуратура області порушила кримінальну справу за підпал лісу поблизу Соснівки, що під Кременчуком

15.05.2007, 14:05 Просмотров: 1 007
Нещодавно на території Кременчуцького держлісгоспу поблизу села Соснівка сталася пожежа, внаслідок якої було знищено та пошкоджено 12 га лісу, в результаті чого державі заподіяно значних матеріальних збитків.
Відповідно до акта про лісову пожежу причиною загорання став навмисний підпал. За вказаним фактом прокуратурою Кременчуцького району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.

Нещодавно на території Кременчуцького держлісгоспу поблизу села Соснівка сталася пожежа, внаслідок якої було знищено та пошкоджено 12 га лісу, в результаті чого державі заподіяно значних матеріальних збитків. Відповідно до акта про лісову пожежу причиною загорання став навмисний підпал. За вказаним фактом прокуратурою Кременчуцького району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 245 КК України. Для проведення досудового слідства зазначена кримінальна справа направлена до Кременчуцького райвідділу УМВС України в області. Прокурор відділу прокуратури області Наталія Коннова 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх