Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства

10.05.2007, 17:05 Просмотров: 970
Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства. Як встановило Відділення, рішення виконкому “Про затвердження тарифів комунальним госпрозрахунковим житлово-експлуатаційним підприємствам на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення міста Кременчука" суперечить чинному законодавству. Зокрема, документ не містить інформацію про структуру тарифів на квартплату, що створює для КГЖЕП м. Кременчук умови для можливих зловживань монопольним становищем.

Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства. Як встановило Відділення, рішення виконкому “Про затвердження тарифів комунальним госпрозрахунковим житлово-експлуатаційним підприємствам на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення міста Кременчука' суперечить чинному законодавству. Зокрема, документ не містить інформацію про структуру тарифів на квартплату, що створює для КГЖЕП м. Кременчук умови для можливих зловживань монопольним становищем. Наразі виконком має привести своє рішення у відповідність до вимог чинного законодавства. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх