Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства

10.05.2007, 17:05 Переглядів: 1 445
Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства. Як встановило Відділення, рішення виконкому “Про затвердження тарифів комунальним госпрозрахунковим житлово-експлуатаційним підприємствам на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення міста Кременчука" суперечить чинному законодавству. Зокрема, документ не містить інформацію про структуру тарифів на квартплату, що створює для КГЖЕП м. Кременчук умови для можливих зловживань монопольним становищем.

Полтавське обласне відділення АМКУ рекомендувало виконкому Кременчуцької міськради припинити дії з ознаками порушення конкуренційного законодавства. Як встановило Відділення, рішення виконкому “Про затвердження тарифів комунальним госпрозрахунковим житлово-експлуатаційним підприємствам на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення міста Кременчука' суперечить чинному законодавству. Зокрема, документ не містить інформацію про структуру тарифів на квартплату, що створює для КГЖЕП м. Кременчук умови для можливих зловживань монопольним становищем. Наразі виконком має привести своє рішення у відповідність до вимог чинного законодавства. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх