Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабмін документи для ухвалення рішення по створенню історико-культурного заповідника "Бать

23.04.2007, 16:04 Переглядів: 1 904
Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабінет міністрів всі необхідні документи для прийняття урядового рішення по створенню в селі Чорнухи Лубненського району Полтавської області, на батьківщині поета і філософа Григорія Сковороди, історико-культурного заповідника "Батьківщина Григорія Сковороди". Про цей заявив перший віце-губернатор Полтавської облдержадміністрації Іван Близнюк. "Ми вже зібрали всі документи для цього і передаємо їх у Кабмін для прийняття рішення. Кабмін повинен затвердити територію заповідника",- сказав І.

Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабінет міністрів всі необхідні документи для прийняття урядового рішення по створенню в селі Чорнухи Лубненського району Полтавської області, на батьківщині поета і філософа Григорія Сковороди, історико-культурного заповідника 'Батьківщина Григорія Сковороди'. Про цей заявив перший віце-губернатор Полтавської облдержадміністрації Іван Близнюк. 'Ми вже зібрали всі документи для цього і передаємо їх у Кабмін для прийняття рішення. Кабмін повинен затвердити територію заповідника',- сказав І.Близнюк. За його словами, як тільки буде прийнято урядове рішення, в області планують відкрити у заповіднику туристичний маршрут. Зараз у Чорнухах проводяться роботи з розвитку інфраструктури. Нагадаємо, Григорій Сковорода (1722-1794) – видатний український філософ і поет. Народився в селі Чорнухи Лубненского району Полтавщини в козацькій родині. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх