Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабмін документи для ухвалення рішення по створенню історико-культурного заповідника "Бать

23.04.2007, 16:04 Просмотров: 1 347
Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабінет міністрів всі необхідні документи для прийняття урядового рішення по створенню в селі Чорнухи Лубненського району Полтавської області, на батьківщині поета і філософа Григорія Сковороди, історико-культурного заповідника "Батьківщина Григорія Сковороди". Про цей заявив перший віце-губернатор Полтавської облдержадміністрації Іван Близнюк. "Ми вже зібрали всі документи для цього і передаємо їх у Кабмін для прийняття рішення. Кабмін повинен затвердити територію заповідника",- сказав І.

Полтавська облдержадміністрація на цьому тижні передасть у Кабінет міністрів всі необхідні документи для прийняття урядового рішення по створенню в селі Чорнухи Лубненського району Полтавської області, на батьківщині поета і філософа Григорія Сковороди, історико-культурного заповідника 'Батьківщина Григорія Сковороди'. Про цей заявив перший віце-губернатор Полтавської облдержадміністрації Іван Близнюк. 'Ми вже зібрали всі документи для цього і передаємо їх у Кабмін для прийняття рішення. Кабмін повинен затвердити територію заповідника',- сказав І.Близнюк. За його словами, як тільки буде прийнято урядове рішення, в області планують відкрити у заповіднику туристичний маршрут. Зараз у Чорнухах проводяться роботи з розвитку інфраструктури. Нагадаємо, Григорій Сковорода (1722-1794) – видатний український філософ і поет. Народився в селі Чорнухи Лубненского району Полтавщини в козацькій родині. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх