Полтавський губернатор Асадчев призупинив своє членство в УНП

23.04.2007, 11:04 Просмотров: 931
Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Асадчев призупинив своє членство в Українській народній партії.

Про це губернатор повідомив журналістам у перерві сесії Полтавської обласної ради.

«Це пов`язано з тим, що я не згоден, щоб Українська народна партія йшла на вибори самостійно. Я говорив про це раніше, а зараз йти на вибори самостійно - не допустимі речі, які носять антипрезидентський характер», - вважає В.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Асадчев призупинив своє членство в Українській народній партії. Про це губернатор повідомив журналістам у перерві сесії Полтавської обласної ради. «Це пов`язано з тим, що я не згоден, щоб Українська народна партія йшла на вибори самостійно. Я говорив про це раніше, а зараз йти на вибори самостійно - не допустимі речі, які носять антипрезидентський характер», - вважає В.Асадчев. За його словами, свою точку зору він висловив лідеру партії Юрію Костенку. Питання про вступ губернатора В.Асадчего до НСНУ залишається відкритим. Нагадаємо, 16 квітня «Народний Союз Наша Україна” затвердив список кандидатів у народні депутати від партії, до якого було включено і голову Полтавської облдержадміністрації В.Асадчева. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх