Губернатор Полтавської області Асадчев просить Президента втрутитися в ситуацію яка склалася навколо тендера на поставку залізничних вагонів

22.04.2007, 14:04 Просмотров: 974
Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев просить Президента Віктора Ющенка втрутитися в ситуацію яка склалася навколо тендера на поставку залізничних вагонів.
Як заявив В.Асадчев журналістам, навколо тендера щодо вибору лізингової компанії, перемогла компанія, яку очолює один з нардепів від Партії регіонів і вона фактично запропонувала “Укрзалізниці” вагони російського виробництва, які дорожче коштують і гірше по якості. “Сьогодні в “Укрзалізниці” виникла пікантна ситуація, вона теж не знає, що робити в цій ситуації.

Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев просить Президента Віктора Ющенка втрутитися в ситуацію яка склалася навколо тендера на поставку залізничних вагонів. Як заявив В.Асадчев журналістам, навколо тендера щодо вибору лізингової компанії, перемогла компанія, яку очолює один з нардепів від Партії регіонів і вона фактично запропонувала “Укрзалізниці” вагони російського виробництва, які дорожче коштують і гірше по якості. “Сьогодні в “Укрзалізниці” виникла пікантна ситуація, вона теж не знає, що робити в цій ситуації. Факт є факт-виграла компанія, яка робить ставку не на вітчизняного виробника. Ми зараз будемо просити Президента втрутитися в цю ситуацію і підтримати вітчизняного виробника”,-заявив В.Асадчев. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх