ДАІшники "осідлають" мотоцикли Yamasaki

21.04.2007, 11:04 Просмотров: 996
Три нові патрульні мотоцикли Yamasaki минулої п’ятниці передали ДАІ міста мер Кременчука Микола Глухов та секретар міської ради Василь Івко.
ПОДПИСЬ Секретар міської ради Василь Івко згадав юність, коли він був завзятим мотоциклістом і випробував новий патрульний мотоцикл ДАІ
Фото: Дмитрий Бабец

Три нові патрульні мотоцикли Yamasaki минулої п’ятниці передали ДАІ міста мер Кременчука Микола Глухов та секретар міської ради Василь Івко. Такий подарунок вони зробили ДАІшникам у переддень їх професійного свята. Вартість кожного залізного коня сягає 15 тисяч гривень.  Придбані вони за кошти міського бюджету.
За словами начальника другого міжрайонного відділу ДАІ Федора Васильківа, нові патрульні мотоцикли вже цього тижня виїдуть на патрулювання вулиць Кременчука. Спеціально для цього при ДАІ створено кременчуцький патрульний мотовзвод.
Заступник начальника ДАІ області Микола Стоцький заявив, що останнім часом статус служби, котра відповідає за безпеку руху на українських шляхах, був суттєво знижений. Так, наприклад,  замість чотирьох патрульних екіпажів, сьогодні на вулицях Кременчука чергує лише один. «Але з появою нових патрулів на мотоциклах люди побачать, що ДАІ є і працює!» – запевнив Микола Стоцький. Він додав, що в Одесі та Полтаві вже працюють подібні мотовзводи, і вони доволі успішно наводять порядки на дорогах. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх