В Кременчуці вже готуються до відзначення Дня Матері

18.04.2007, 14:04 Просмотров: 1 000
18 квітня у міськвиконкомі відбувся оргкомітет з підготовки та відзначення День Матері (13 травня). Було вирішено, що 12 травня у міському палаці культури відбудеться урочистий захід з відзначення Дня Матері. Організатори свята планують зібрати під одним дахом ті кременчуцькі сім’ї, що мають цікаві родинні традиції, позитивний досвід виховання дітей.Творчі плани до кінця не розкриваються, але сценарій, як повідомляє прес-служба міськвиконкому, передбачає багато приємних несподіванок, адже на вечір будуть запрошені династії виробничників, освітян, медиків, журналістів, і участь в заході візьмуть найкращі художні колективи міста.

18 квітня у міськвиконкомі відбувся оргкомітет з підготовки та відзначення День Матері (13 травня). Було вирішено, що 12 травня у міському палаці культури відбудеться урочистий захід з відзначення Дня Матері. Організатори свята планують зібрати під одним дахом ті кременчуцькі сім’ї, що мають цікаві родинні традиції, позитивний досвід виховання дітей.

Творчі плани до кінця не розкриваються, але сценарій, як повідомляє прес-служба міськвиконкому, передбачає багато приємних несподіванок, адже на вечір будуть запрошені династії виробничників, освітян, медиків, журналістів, і участь в заході візьмуть найкращі художні колективи міста.


 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх